Enimex: jutt cargo-litsentsi äravõtmise kohta ei vasta tõele

Inno Tähismaa 13. jaanuar 2004, 10:38

Eesti lennufirma AS Enimexi juht lükkas ümber Lääne meediakanalite info tegevuslubade äravõtmise kohta kaubalendudel.

?Ei tea, kust see info tuleb. Meilt pole luba võetud,? kommenteeris vastavat uudist Enimexi peadirektor Andrei Kislõi. ?Töötasime Inglismaal, töötame praegu. Takistusi pole.?

Kislõi sõnul käis Enimexi nimi Lääne lehtedest läbi seoses infoga, et ühelt Eesti lennufirmalt on võetud Euroopas kaubalendude load. Praegu pakub Enimex 1-2 lennukiga transporditeenust Inglismaal ja 3 lennukiga teenust ÜROle.

Euroopas on viimasel ajal teravdatud suhtumine lennundusküsimustesse seoses lennufirma Flash Airlines lennukiga Punases mere kohal kümme päeva tagasi juhtunud õnnetuses, mille tagajärjel hukkus 148 inimest. Euroopa transpordivolinik Loyola de Palacio lubas seepeale Europarlamendi liikmetele, et Euroopa Komisjon hakkab lennuliiklust karmimalt kontrollima. Ühtlasi on kavas hakata avaldama infot lennufirmade kohta, kellelt on tegevusluba ära võetud.

<#BBC News Online=http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/3390859.stm> kirjutab täna, et tegevusluba on ära võetud ühelt Eesti ja ühelt Läti lennufirmalt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing