EPL: Keskerakondlased tahavad paremat Kesknädalat

16. jaanuar 2004, 08:08

Paljud keskerakondlased on rahulolematud oma parteilehe Kesknädal sisu ja hoiakutega.

Lehe aadressil tehtud kriitikat hakkab täna arutama ajalehe kolleegium eesotsas erakonna aseesimees Enn Eesmaaga, kirjutas Eesti Päevaleht.

Kesknädal oli terava kriitikatule all jaanuari alguses Toilas peetud erakonna laiendatud juhatuse nõupidamisel, kus lehte arvustasid kõige enam endised ministrid.

?Arutasime, mida teha, et Kesknädal muutuks sisukamaks ja tasakaalustatumaks,? ütles Siiri Oviir. Tema sõnul on leht avaldanud pseudoteemasid ja lausa valet.

?See on leht, mida antakse välja meie partei rahaga,? osutas Oviir. Robert Lepiksoni hinnangul on leht sageli tige ja labane. ?Ajaleht toob praegu erakonnale pigem kahju kui kasu. Lehele kulutatud rahaga saaks palju efektiivsemalt erakonnale propagandat teha,? ütles Lepikson.

Ühe süüdistusena kõlas Toilas, et ajaleht näitas paljusid erakonna juhtpoliitikuid halvas valguses enne augustis peetud Keskerakonna eurokongressi.

Kesknädala peatoimetaja Heimar Lenk nimetas süüdistusi alusetuks, millele toimetus ka vastab. ?See Toila arutelu oli tõesti üliemotsionaalne ja tuli mulle üllatusena,? ütles Lenk. ?Tundub, et paljud staažikad poliitikud elasid seal endi emotsioone välja. Põhisüüdistus oli, et ajaleht peksab omasid.? Lengi sõnul on toimetus ajanud demokraatlikku joont ja lasknud erakonna liikmetel omavahel vaielda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing