Selveri juht prognoosib tänavu Eesti taustaga jaekettide liitumisi või ühinemisi

21. jaanuar 2004, 15:15

Selveri keti juhi Ain Taube hinnangul on tänavu oodata Eesti taustaga jaekettide koondumisi liitumise või ühinemise näol.

Sarnaselt hiljutisele teatele Kesko ja Rimi tegevuste ühinemise kohta Balti turul on oodata koondumisi ka teiste jaekettide hulgas, ütles Ain Taube täna Selveri mulluseid majandustulemusi tutvustaval pressikonverentsil selle aasta suundumistest rääkides.

'Võimalikud huvilised võiksid olla veel ETK, Comarket, Selver ja miks mitte ka Oleg Grossi kett,' ütles Taube, lisades, et ilmselt on ühinemas ka osa üksikud poode suurte kettidega.

Taube sõnul oleks mahtusid arvestades Selverile huvitavaks partneriks ETK. 'Ei taha mingit spekulatsiooni välja tuua,' lausus ta, märkides samuti, et Selveri kontseptsiooniga on kõige enam sarnased ETK Maksimarketid.

Taube prognoosis tänavuseks Selveri turuosa edasist kasvu: 'Meie eesmärgiks saada üle-eestiliseks jaeketiks.' Sel aastal plaanib Selver lisaks Kuressaarele laieneda Narva ja Tartusse ning otsib Taube sõnul võimalusi ka teistesse maakonnakeskustesse asumiseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing