Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. veebruar 2004, 08:23

Eesti Päevaleht:

2005. aastal jõustuv riigi õigusabi seadus kohustab kõiki advokaate iga viie aasta järel oma professionaalsust tõestama ja kasvatab seniste õigusbüroode pidajate arvel advokatuuri liikmete ridu.

Töölt lahkuma pidanud maksuameti endine peadirektori asetäitja Vahur Kivistik järgis mitme jõustruktuuridest lahkunud ekskolleegi eeskuju ja alustas seadusega konflikti läinud inimeste juriidilist nõustamist ning esindamist.

Turvasüsteemide firma Pristise loonud ning peaaegu kümme aastat firmat koosmeeles edukalt juhtinud Indrek Sepa ja Tauno Liivi vahel on puhkenud äge tüli. Liiv lahkus aasta tagasi firmast ning lõi koos Pristise endiste müügimeestega konkureeriva firma Uuspri. See on kaasa toonud mitmeid kohtuvaidlusi, millel lõppu ei näi tulevat.

Tallinna Piimatööstus plaanib tõsta veebruaris 2,5% piima väljamüügi hinda kuni krooni võrra.

Postimees:

Möödunud nädalal valitsuses heaks kiidetud haridusreformi kava kohaselt tuleb uuele korraldusele üle minna juba järgmise õppeaasta keskel, 1. jaanuaril 2005.

Taisto Liinide plaan tõsta veebruarist lõviosa oma linnadevaheliste bussiliinide piletihindu võib uue hoo sisse anda piraatbusside ärile, mis viimastel aastatel on märkimisväärselt tagasi tõmmanud.

Pealinna ühe suurema liiklussõlme Haabersti ristmiku ümberehitus kolmetasandiliseks ähvardab teadmata ajaks seisma jääda, abilinnapea Jüri Ratase hinnangul ei võimalda puudulikud seadused projektiga edasi minna.

SL Õhtuleht:

Vanalinnastuudio saab umbes miljon krooni kahju, sest on sunnitud Eesti Draamateatri edasilükkunud avamise tõttu ära jätma muusikali «Cabaret» kolm juba väljamüüdud etendust. Vanalinnastuudio kavatseb miljoni Draamateatrilt välja nõuda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing