Disainiinfo Keskust hakkab käivitama Ilona Gurjanova

03. veebruar 2004, 14:03

Alates tänasest on loodava Eesti Disainiinfo Keskuse projektijuht Ilona Gurjanova, teatas majandus- ja kommunikatsiooniministeerium

Projektijuht vastutab Disainiinfo Keskuse eduka käivitamise eest. Tema esmaseks ülesandeks on keskuse äriplaani ja tegevuskava koostamine koostöös huvigruppide esindajatega.

Ilona Gurjanova on pikaaegse ettevõtja taustaga ning omab kogemust erinevate Eesti disaini tutvustavate ürituste ja rahvusvaheliste näituste korraldamisel.

Ilona Gurjanova on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1985.aastal disaini erialal. Tema viimaseks töökohaks on Design Management OÜ, kus ta on ametis tegevdirektori ja graafilise disainerina.

Ilona Gurjanova on Disainerite Liidu juhatuse liige. Ilona Gurjanova valiti välja neljakümne kandidaadi seast avaliku konkursi tulemusel.

Eesti Disainiinfo Keskuse loomise aluseks on valitsuse poolt heaks kiidetud Eesti disainipoliitika. Keskuse eesmärgiks on aidata kaasa disaini rakendamisele tööstuses ning propageerida disaini rolli lisaväärtuse loomisel.

Eesti Disainiinfo Keskuse loomist toetab Taani Kuningriik; keskuse ettevalmistamisprotsessis osaleb Taani riigi toel disainiekspert Per Mollerup, kelle juhtimisel viidi läbi uurimistöö Eesti disaini kohta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing