Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. veebruar 2004, 09:03

Eesti Päevaleht:

Justiitsminister Ken-Marti Vaher ootab valitsuse heakskiitu korruptsioonivastasele strateegiale ?Aus riik?, mis näeb ette kuritegude avastamisele kaasa aidanud ametnikule puutumatuse andmise.

Euroopa Liidu toetuste saamiseks vajalikul maade kirjapanemisel on tekkinud järjekorrad, mistõttu ametnikud töötavad seni, kuni inimesi ukse taga ootab, ning ka laupäeviti.

Läänemerel valitseva tormi tõttu venivad Elioni sidekaabli remonditööd, kokku hoiab Eesti välismaailmaga sidet kaheksa valguskaabli kaudu, neist viis on merekaablid Rootsi ja Soome.

Eesti mööbli eelised maailmaturul on hind ja kvaliteet, samas ei ole meie mööbli disainis midagi unikaalset, pigem on näha skandinaavialikku stiili ? nii tõdesid Kölni mööblimessil viibinud Eesti mööblitootjad.

Postimees:

Pankade ja mobiilifirmade asutatud maksehäireregistrisse kantud eraisikute arv, kellel on olnud raskusi oma arvete tasumisega, kerkis mullu 40 000 võrra, küündides juba 100 000 inimeseni.

Vaesuspiir tõuseb juba aastaid püsinud 500 kroonist kõrgemale hiljemalt järgmisel aastal, lubas sotsiaalminister Marko Pomerants vastuseks õiguskantsleri hinnangule, et riigieelarve ei ole kooskõlas põhiseadusega.

Kirjanik Jaan Kaplinski sotsiaaldemokraatlikke ideid toetava manifestiga on Mõõdukate partei esinumbrite kõrval alla kirjutanud ka mitu Keskerakonna tipptegijat.

Keskerakonna eestvedamisel plaanitud tasulise parkimisala laiendamist ja parkimise hinna tõusu ette nägev kava ähvardab täna pealinna volikogus heakskiiduta jääda.

Pärnu Postimees:

Tartu Ülikooli Pärnu kolledzh sunnib kinnisvaraarendajat muutma Pärnus Ringi 37 kavandatava elamu mahtu, sest ei pea kuuekorruselist elamut poole madalamate ülikoolihoonete kõrval sobivaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing