Res Publica: Aivar Pärna ei saa abilinnapea ametiga hakkama

05. veebruar 2004, 16:39

Res Publica Tallinna linnavoikogu fraktsioon jubib linnapea tähelepanu sellele, et abilinnapea Aivar Pärna ei saa oma tööga hakkama.

Res Publica pressiteates öeldakse, et Pärna on korduvalt juhtinud linnavalitsuse tähelepanu Aivar Pärna suutmatusele oma tööga toime tulla, avaldanud umbusaldust.

Res Publica linnavolikogu fraktsioon Tallinna Linnavolikogu tänasel istungil arupärimise Edgar Savisaarele, milles soovitakse teada, miks ei ole Tallinnas 2001. aastast saadik muudetud üüri piirmäärasid. Vastavalt linnavalitsuse liikmete tööjaotusele kuulub nimetatud küsimus abilinnapea Aivar Pärna vastutusalasse.

'Üüri piirmäärade küsimuses on korduvalt abilinnapea poole pöördunud Eesti Õigusjärgsete Omanike Liit, kes sai kahe aasta jooksul lakoonilisi motiveerimata vastuseid, mistõttu oli EÕOL sunnitud pöörduma kohtu poole. Tallinna Halduskohus kohustas abilinnapead vastama EÕOL kirjale. Olukord on ju täiesti absurdne, kui alles kohtuotsus sunnib kõrget linnaametnikku vastama talle tulnud kirjadele ning paneb teda täitma seadusest tulenevaid kohustusi, nimelt üüri piirmäärade muutmist kord 12 kuu jooksul, kommenteeris olukorda Res Publica fraktsiooni esimees Kaupo Reede.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing