Manutent lubab linnahalli taguse merepiiri avatuks jätta

09. veebruar 2004, 14:17

OÜ manutent lubab Tallinna linnahalli ostmise korral merepiiri avatuks jätta.

Tallinna Linnavalitsusega linnahalli maa-ala ostmise üle läbirääkimisi pidava kinnisvaraarendaja OÜ Manutent juhataja Märt Vooglaiu sõnul jääb piirkonna arenduse käigus merepiir igal juhul linnaelanikele avatuks, lisaks lubab arendaja suurt autovaba tsooni, kirjutas Manutent pressiteates.

Vooglaiu ütluste kohaselt kavandab Manutent praeguse linnahalli asukohale avatud väljakuga parki.

'Meie nägemuse kohaselt võiks olla seal ka vähemalt 5 hetkarit autovaba tsooni. Nii üks kui teine hakkavad Tallinnas juba omamoodi unikaalseks nähtuseks muutuma. Merepiiri avatus kõigile kodanikele on ka üks olulisemaid linnajuhtide soove,' rääkis Vooglaid.

Tema sõnul kohtuvad ManutentŽi esindajad erinevate huvirühmadega, kes linnahalli piirkonna tulevikku üle käivas diskussioonis osalevad. 'Meie huvi on kindlasti leida konsensus, et saaks piirkonna arendusega edasi minna. Täna on ühest Tallinna kõige kaunimast piirkonnast kujunenud häbiplekk, mis ehmatab turiste ja kuhu pole asja ka tallinlastel endil,' sõnas ta.

'Meie huvi oleks kogu piirkond korda teha ja avada see tegelikult merele. Oleme huvitatud sisulisest diskussioonist, mis peaks avama erinevad alternatiivid piirkonna tuleviku osas,' ütles Vooglaid

Kinnisvaraarendaja OÜ Manutent tellimusel alustab Merko Ehitus lähiajal Ahtri tänaval 175 miljonit krooni maksva Admirali Maja ehitust. Admirali Maja korterid ja büroopinnad on arendaja sõnul juba ette välja müüdud. Maja projekteerib Eesti päritolu Rootsi arhitekt Aare Saks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing