Kalevisse kandideerib keskastmejuhiks ligi 600 inimest

10. veebruar 2004, 14:16

Kalevi korraldatud viimase aja suuremal värbamiskonkursile saatsid oma CV ligi 600 inimest, kes kandideerivad ettevõtte paarikümne keskastmejuhi kohale.

Kõige populaarsem on kandideerijate hulgas ürituste korraldaja ametikoht, kuhu Kalevi koolitusspetsialisti Gerli Jõgi sõnul kandideerib umbes sada inimest.

Kalev otsib 18 eri valdkonna spetsialiste nagu näiteks administratiivjuhti, tootmisüksuste juhte, siseaudiitoreid, uute turgude juhte jne. Kõrgeimat, alates 20 000 kroonist kuupalka pakub Kalev administratiivjuhile, väikseim, alates 8000 kroonine kuupalk on ette nähtud ürituste korraldajale.

Säärasel hulgal uusi spetsialiste korraga vaja Kalev, kuna uude tehasesse kolimisega on kavas muuta ettevõtte struktuuri. ?Uusi töökohti loome ka seetõttu, et Kalevil on tänasel päeval kaks tütarettevõtet ning koos Põrguvälja tehasega kokku neli tehast Eestimaa eri paikades,? ütles Jõgi. Kalevil on tehased lisaks Põrguväljale veel küpsisetootmine Paides ning hiljuti omandatud Järle (nüüdse nimega AS Kalev Jõhvi Tootmine) küpsise- ja pagaritoodete tehased Jõhvis ja Kiviõlis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing