Saku Õlletehas investeeris 23 mln krooni

12. veebruar 2004, 09:26

Saku Õlletehas investeeris plastikpudelis jookide villimisseadmesse 23 mln krooni, et parandada positsiooni plastikpakendis jookide turul.

23 mln krooni eest sai Saku Õlletehas kõrgsurve kompressori, pudelipuhuja, monobloki koos loputaja, villija ja korkijaga, etikettimisaparaadi ning pakendaja.

Samuti laiendas ettevõte investeeringu raames villimistsehhi koos töötajate olemeruumidega. Plastpudelite villimisseadme võimsuseks on üle 7000 pudeli tunnis, mis katab ettevõtte plastpudelis toodangu vajaduse. Ettevõttel on klaaspudeli-, purgi-, vaadi- ja plastikpudelis toodete villimisseadmed.

Viimase poole aasta jooksul on Saku Õlletehas laienenud plastikpakendis toodetega joogiturul laiemalt. Eelmise aasta teisel poolel sisenes ettevõte plastikpakendis toodetega kalja ja limonaadi turule ning on tänaseks päevaks toonud plastikpakendis turule õlled, siidrid ja gin long dringid.

Saku Õlletehas on Eesti õlleturu liider, Eesti Õlletootjate Liidu andmetel oli ettevõtte turuosa 2003. aasta seisuga 43%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing