Keit Pentus: Kahju, et Rein Lang otsustas piirkonna tööst loobuda

Liis Kängsepp 12. veebruar 2004, 11:16

Kesklinna vanema Keit Pentuse sõnul on tal Langi lahkumisest kahju, kuid piirkonna juhatus peab arvestama Langi sooviga juhatuse tööst loobuda.

'Olen Langi soovist taanduda piirkonna juhatuse liikme kohalt kuulnud vaid meedia vahendusel, ilmselt pidas ta emotsionaalse inimesena vajalikuks kirjutada avaldus kõigepealt uudisteagentuuridele,? teatas Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees Keit Pentus. ?Muidugi on kahju, et Lang värvika inimesena enam Tallinna teemadega piisavalt kursis olla ei jõua ja kui ta pöördub piirkonna juhatuse poole sooviga juhatuse tööst loobuda, peame tema avaldust arvestama,' lisas Pentus.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus arutas põhjalikult Palace"i kasutusloa tühistamise vaiet, arutelu juures viibis juhatuse liikmena ka Rein Lang. Juhatus kaalus kõiki juriidilisi argumente ning leidis, et vaide rahuldamine on paraku juriidiliselt ainuvõimalik lahendus, Rein Lang jäi eriarvamusele.

Pentus lisas, et ilmselt oli otsus Palace"i kasutusluba tühistada emotsionaalselt mitmele abilinnapeale keeruline, aga antud hetkel oli tegu juriidilise vaidlusega ja emotsioonidest pole sellises vaidluses abi.

'Abilinnapeadel oli ees mitu juriidilist arvamust, mis kõik kinnitasid, et kasutusloa väljaandmine 2002. aastal, kui Palace"i hoonet puudutanud tagastamisvaidlus juba käis, oli seadusega vastuolus ning seadusi eirates välja antud kasutusluba tuleb tühistada,? sõnas Pentus. ?Me võime kalambuuritseda ja emotsionaalselt teatada, et see on ennekuulmatu ja halb otsus, aga juriidiliselt ei olnud meie abilinnapeadel teist võimalust kui kasutusluba tühistada.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing