Trigoni investeerimisfonde saab nüüdsest osta Leedus

12. veebruar 2004, 12:56

Leedu Finantsinspektsioon registreeris Trigon Capitali Balti Aktsiafondi ja Kesk- ja Ida-Euroopa Fondi, mille tulemusena saab pank müüa oma fonde Leedu turul.

Trigon Capitali direktori Kristel Kivinurm-Priisalmi sõnul registreeriti Trigoni fondid Leedus sealsete inimeste üha suureneva huvi tõttu Trigon Kesk- ja Ida-Euroopa Fondi vastu, kirjutab investeerimispank oma pressiteates.

Trigon Kesk- ja Ida-Euroopa Fond, mis on 610 miljoni kroonise mahuga Baltikumi suurim avatud investeerimisfond, investeerib Euroopa Liiduga liituvate riikide aktsiaturgudele.

Kristel Kivinurm-Priisalmi sõnul muudavad Euroopa Liiduga liituvate riikide kiire majanduskasv ja atraktiivsed aktsiahinnad regiooni investorite jaoks atraktiivseks. Samuti on Kesk- ja Ida-Euroopa aktsiaturud viimase paari aasta jooksul arenenud turgudega võrreldes pakkunud investoritele paremat tootlust.

Trigon Capital on ainus fondivalitseja Baltikumis, kelle fondid on registreeritud Helsingi Börsil ning rahvusvahelises fondide agentuuris Morningstar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing