PM: Tallinn kaalub Falckiga lepingu lõpetamist

13. veebruar 2004, 08:12

Tallinna linnavalitsus otsustab järgmise nädala alguses, kas tunnistada Falckiga sõlmitud parkimisleping linnale kahjulikuks.

Tallinna kommunaalameti liiklusteenistuse direktor Mati Songisepp ütles, et linnavalitsus tegeleb pärast Postimehes ilmunud artiklit väga tõsiselt seni sõlmitud lepingute analüüsiga. «Neid kaalutakse igast küljest,» märkis Songisepp. «Arvesse tuleb võtta ka seda, mida lepingu lõpetamine linna jaoks enesega kaasa toob.»

Ühe lepingupoole - kommunaalameti - esindaja Songisepa sõnul võetakse seisukoht vastu järgmise nädala alguspäevadel.

«Kuigi ilmus põhjalik ja kriitiline artikkel, pole sel puhul siiski soliidne kohe üles karata ja leping puruks tõmmata,» ütles Songisepp. «Soliidne partner kaalub enne kõiki plusse ja miinuseid ning räägib läbi ka teise poolega.»

Postimees kirjutas teisipäeval, et Tallinn on andnud koos kontrolliga parkimise üle erafirmale edasi ka suurema osa parkimiskorraldusega teenitavast tulust. Falcki poolt lepingu sõlmimise ajal välja pakutud rahavood on jäänud tulemata ja linn on lepingutingimusi järjest pehmendanud.

Songisepp on ainus ametnik, kes Postimehele olukorda kommenteerima nõustus. Tema ülemus, kommunaalameti juht Ain Valdmann on Soomes komandeeringus. Poliitilised linnajuhid on aga juba kaks päeva ajakirjanike küsimustele vastamast hoidunud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing