Aivar Sõerd tahab trükikoja kahjumist välja tuua

17. veebruar 2004, 13:34

Äsja trükikoja Vaba Maa juhatuse esimehena tööle asunud maksuameti eksjuht Aivar Sõerd ütles, et tahab ettevõtte kahjumist välja tuua.

Sõerd ütles, et tema jaoks on tegu huvitava väljakutsega, sest töö on varasemast täiesti erinev. Ta lubas säilitada Vaba Maa positsiooni turvatrükiste turul ja seda veelgi tugevdada. 'Kindlasti osaleme riigihankel maksumärkide edasiseks tootmiseks,' lausus ta.

Sõerdi sõnul on kavas Vaba Maa tegevust laiendada seniselt turvatrükiste tootmiselt teistelegi aladele ja kasvatada oluliselt käivet. Eelmise aasta 22 miljoni krooni suurune käive oli tema hinnangul liiga väike. Samuti lubas ta ettevõtte kahjumist välja tuua ja leida võimalusi toodangu ekspordiks.

Vaba Maa suuromanikuks sai aasta algul Tallink Grupi põhiomanik AS Infortar, kellele kuuluvad nüüd kõik trükikoja aktsiad.

Vaba maa toodab ainsana Eestis riigi tellimusel maksumärke ning Eesti Posti tellimusel kirjamarke. Toodangu nimistusse kuuluvad veel aktsiad, tshekiraamatud, mitmesugused piletid ja muud turvaelementidega trükised.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing