Tallinn üürib Õpetajate Maja osa ruume välja avaliku konkursi korras

02. märts 2004, 08:15

Tallinna linnavalitsus otsustas eilsel istungil üürida osaühingule Markantias Õpetajate Maja ruume veel kuuks ajaks, peale seda antakse ruumid aastaks üürile avaliku konkursi korras.

Linnavalitsus otsustas eilsel istungil anda oma korraldusega osa Õpetajate Majas teise korruse ruumidest osaühingule Markantias üürile alates 1. märtsist kuni 1. aprillini. Üüri suuruseks on 30 000 krooni kuus, millele lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud.

OÜ Markantias kasutab Raekoja plats 14 Õpetajate Majas asuvaid ruume alates 1. märtsist 1999. Osaühing kasutab ruume toitlustamise otstarbel Café Anglais?na. Varem oli üüri suuruseks veidi üle 17 000 krooni kuus.

?Linn otsustas korraldada avaliku konkursi, et teada saada rendi õige hind,? ütles abilinnapea Toomas Vitsut. ?Peale seda kui Raekoja platsil seal samas kõrval on antud pind rendile enam kui 2000 krooniga ruutmeetri eest, ei pidanud linnavalitsus õigeks üürida Õpetajate Maja ruume osaühingule pikemaks ajaks sellise hinnaga,? selgitas Vitsut pressiteates.

?Üha enam hakkab tunduma, et linna rendipinnad on alahinnatud ja seega tuleb püüda anda neid rendile enampakkumise korras,? märkis abilinnapea.

Ruumide üldpinnaks on 141,28 ruutmeetrit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing