EPL: Elioni ITV hakkab näitama spordi otseülekandeid

02. märts 2004, 08:06

Elion tõi möödunud aasta lõpus turule teleportaali ITV, mis hakkab peale salvestatud saadete ja filmide näitama otseülekandeid pikematelt spordivõistlustelt.

ITV projektijuhi, Elioni telemeedia teenistuse juhataja Rivo Saarna sõnul on eelmise aasta novembris käivitatud internetitelevisioon kogunud endale praeguseks juba ligi 2000 registreeritud kasutajat. Üha suurenev huvi ITV vastu sunnib projektijuhi sõnul välja tulema uute lahendustega, kirjutas Eesti Päevaleht.

?Sellisel teenusel on kindlasti tulevikku. Asi on kinni kasutaja harjumustes ning pakutavas sisus,? märkis Saarna.

Praegu töötavad ITV loojad selle kallal, et hakata juba lähitulevikus näitama teleportaalis selliseid otseülekandeid, mis formaadi pikkuse tõttu televisiooni ei sobi.

?See hõlmaks erinevaid üritusi ning spordivõistlusi. Projektiplaanis on ka mõned konverentsilaadsed üritused,? selgitas Saarna.

Esimese otseülekandena jõuab spordivõistlustest ITVsse mais Tallinnas asetleidev E.O.S. Grand Prix rattavõistlus, millest võtavad osa sellised profivõistkonnad nagu Ag2r ning Cofidis, ning kus sõidavad ka Eesti tippratturid.

ITV loojad töötavad selle kallal, et anda teleportaali kasutajatele võimalus vaadata saateid ka ettemaksuga. Praegu toimub arveldamine klientidega tagantjärele ? arved eelmise kuu kohta saadetakse kliendile vastavalt ITVs vaadatud saadete hulgale.

Praegu pole ITVs ühtegi salvestist, mille hind ulatuks üle 25 krooni. 25 krooni maksavad pikemad filmid, saated jäävad enamasti 5?10 krooni piiresse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing