Ülevaade tänastest ajalehtedest

04. märts 2004, 08:53

Eesti Päevaleht:

President Arnold Rüütel vallandas eile hilisõhtul poliitilise tormi, jättes välja kuulutamata seaduse, mille järgi oleks Eesti rahvas valinud 13. juunil europarlamendi saadikuid avatud nimekirjade alusel.

Maardu linnapea Georgi Bõstrov saatis oma juhiloaga riigikeele eksamile tundmatu mehe, kes põgenes eksamipaigalt, kui eksaminaator vale-Bõstrovi isikut tahtis kindlaks teha.

Eelmisel aastal Sillamäel avatud Oleg Grossi kauplus sundis aasta lõpus oma uksi sulgema Säästumarketit, ärimehe sõnul polevat Säästumarketi seis kiita ka Tapal, kus samuti omavahel konkureeritakse.

Energiaturu inspektsiooni hinnangul peaks Eesti Energia teisendama arusaadavale kujule 20-kroonise püsitasu, mis on kavas kehtestada korteritele.

Postimees:

Europarlamendi valimistel avatud nimekirju pooldavad poliitikud Res Publicast ja Isamaaliidust süüdistavad presidenti, kes loobus vastava seaduse väljakuulutamisest, enda mõjutada laskmises päevapoliitikast.

Eesti lihakasvatajad plaanivad vastukaaluks tööstustele, kes toovad suure osa oma toorainest sisse, hakata pärast 1. maid sigu ja veiseid vedama teiste riikide tapamajadesse, kus kokkuostuhinnad on kõrgemad.

Maksu- ja tolliamet andis kohtusse Eesti ühe suurima bussiettevõttega Taisto seotud firma Aasmerke juhi Ago Kärssini, keda ähvardab rahatrahv või kuni kolmeaastane vanglakaristus solkkütuse müümise eest.

Tallinna R-Kioskites tõrgub tehnika müümast esmaspäevast kasutusele tulnud ja ühistranspordis soodsamat sõitu lubavaid ID-pileteid, nii et piletiost venib viie-kuueminutiliseks või jääb sootuks tegemata.

SL Õhtuleht:

«Olen oma karistuse liigse kiirustamise ja loata ehitamise eest juba omanikuna saanud ja kahetsen juhtunut. Palun luba hoone säilitamiseks,» tunnistab miljonärist poliitik Jaanus Rahumägi oma süüd, kui anub minister Villu Reiljanilt luba suvila jätmiseks mereranda.

Pärnu Postimees:

Res Publica saatis Pärnu linnavolikogu esimehele Margus Tammekivile avaliku kirja, milles soovib teada, millega ligemale 30 000 krooni kuus töötasu ja hüvitusi saav volikogu esimees oma tööajal tegeleb.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing