Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. märts 2004, 08:39

Eesti Päevaleht:

Maanteeameti koostatud statistikast selgub, et eelmisel aastal juhtus kõige rohkem inimvigastustega liiklusõnnetusi Ida-Virumaal ning Tartu ümbruses.

Järgmisel nädalal tuleb Tallinna kõrgetasemeline Jaapani ärimeeste delegatsioon. Kohal on teiste hulgas ka Jaapani turismifirmade ning lennukompaniide Japan Airlines (JAL) ja All Nippon Airways (ANA) tippjuhtkonna esindajad, kes on avaldanud huvi lendude alustamiseks Tokyo ja Tallinna vahel.

Justiitsminister Ken-Marti Vaheri eestvedamisel koostatud ning ka valitsuse heakskiidu saanud korruptsiooniennetamise programmi raames hakkavad lähiajal õpet saama esimesed korruptsiooniuurijad ja -prokurörid.

Raudteeamet tegi 8. märtsil Eesti Raudteele ettekirjutuse, mille põhjal tuleb Eesti Raudteel viivitamatult tagada Ameerikast ostetud vedurite C36-7A ja C30-7Ai liiklemine kiirustel, mis ei ületa raudteeameti protokollis toodud kiirusi ja sisuliselt lõpetades raudteeliikluse R43-tüüpi rööbastel.

Postimees:

Riigi maksuamet lubab tänavu esimest korda lapsevanema maksustatavast tulust maha arvata ka lasteaedade kohatasuna makstud raha, mille suurus on üldjuhul 100-200 krooni kuus.

President Arnold Rüütel kinnitas eile õhtul Kanal 2 uudistele, et kuulutab välja parlamendis muutmatul kujul vastu võetud europarlamendi valimise korda muutva seaduse.

Riik maksab igale ühinevale omavalitsusele alates tulevast aastast kuni kaks miljonit krooni ühinemistoetust, kui jõustub omavalitsusüksuste ühinemise soodustamise seadus, mida valitsus homsel kabinetiistungil arutama hakkab.

Riigikogu väliskomisjon arutas eile deklaratsiooni projekti, mis sisuliselt lõpetaks Balti Assamblee tegevuse ja liidaks selle Põhjamaade parlamentaarse koostöö raamistikku.

SL Õhtuleht:

«Pääsesime ehmatusega,» ütleb Margus Tokko, kellele reede pärastlõunal Haapsalu Uno-X tanklast veesegust bensiini müüdi. Vesine 95 Euro suretas välja vähemalt kolm autot, enne kui selle müük peatati.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing