Silberauto avas DaimlerChrysleri autokaubamaja

15. märts 2004, 13:36

Silberauto avas Tartus DaimlerChrysleri autokaubamaja, mis tegutseb alates eelmisest nädalast, teatas ettevõte.

Uus autokeskus koondab sõiduautode Mercedes-Benz, Chrysler Jeep ja Mitsubishi ning MB kaubikute ja veoautode müügi ning hoolduse. AS Silberauto Tartu nime all tegutsev autokaubamaja on Lõuna-Eesti üks suuremaid autoesindusi. Keskus maksis ligikaudu 40 mln krooni.

?Lõuna-Eesti elanike teenindamine muutub uue esinduse näol palju kvaliteetsemaks ja kliendisõbralikumaks,? tõdeb AS Silberauto juhatuse esimees Väino Kaldoja.

12 000 ruutmeetri suurusel territooriumil asuva esinduse üldpind on 3000 ruutmeetrit, millest uute autode salong hõlmab 800 ja kasutatud autode müügipind 600 ruutmeetrit. Salongis on eksponeeritud kuni 17 uut autot. Kasutatud autode müügisaal mahutab 30 sõidukit. Teeninduses on eraldi töökojad veoautodele, tarbesõidukitele ning sõiduautodele. Klientide kiiremaks teenindamiseks on loodud teeninduspunkt ootetööde jaoks. Lisaks on käsipesula, mis võimaldab korraga hooldada kolme sõidukit. Autokaubamaja annab tööd 48 inimesele.

AS Silberauto on Mercedes-Benz, Chrysler Jeep ametlik esindaja Eestis ja Leedus ning alates sellest aastast Mitsubishi esindaja Eestis. Grupi eelmise aasta konsolideeritud käive oli 1,6 miljardit krooni ning maksustamise eelne kasum 70 miljonit krooni. Möödunud aastal müüdi Eestis kokku 1151 ja Leedus 695 uut sõidukit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing