AS Fleming jättis aktsiad õigeks ajaks registreerimata

Liis Kängsepp 22. märts 2004, 14:38

Tänaval plakatitega tööjõudu otsiv ASi Fleming ähvardas eelmisel aastal sundlõpetamine, kuna firma ei suutnud õigeks ajaks registreerida aktsiaid.

?Välisomanikud ei saanud aru, et siin on nii karmid seadused,? põhjendas sundlõpetamise märget Krediidiinfos ASi Fleming turundusjuht Marika Männik. ?Peale seda, kui see neile selgeks sai, käis asi nagu õlitatud värk ja paberid olid paari päevaga korras.?

Krediidiinfos on märge, et eelmise aasta septembris kõrvaldas firma puudused ning sundlikvideerimine lõpetati. ?Me ei saanud hoiatuskirju algul kättegi, kuna vahepeal oli muutunud ka meie aadress,? põhjendas Männik viivitusi.

Tuleva kuu algul avab Fleming Koplis uue pehme mööbli tehase, kus saab tööd 75 inimest. Tänase seisuga on tehase ehitusse investeeritud 15 mln, sellele lisandub veel seadmete maksumus. Seadmed tellitakse tehasesse Saksamaalt, Itaaliast ja osa ka Eestist.

ASi Fleming eelmise aasta käive oli 96 mln, peamiselt ekspordib firma oma toodangud Skandinaaviasse. Fleming kuulub Hollandi firmale.

Tänane Eesti Päevaleht kirjutab, et AS Fleming otsib oma tehasesse uusi töötajaid, reklaamides end Tallinna bussipeatustes.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing