EPL: Falck nõuab NATO-pidustuse eest väljaku kasutuse tasu

24. märts 2004, 07:52

Turvafirma Falck küsib riigilt NATOga liitumise puhul korraldatava peo eest Vabaduse väljakul üle 130 000 krooni.

Välisministeeriumi pressitalitus teatas, et esialgu on Falck küsinud saamata jääva tulu kompensatsiooniks nelja päeva eest 132 000 krooni. Kuigi pidu toimub ühel päeval, kulub telgi püstitamiseks ja mahavõtmiseks kokku kolm päeva, kirjutab Eesti Päevaleht.

Turvafirma Falck juhatuse liige Allan Elerand ütles, et vastavalt linna ja turvafirma parkimislepingule kompenseerib Vabaduse väljakul ürituse korraldaja Falckile parkimise eest saamata jääva tulu. ?Sõltumata, milline pidu on, peab Falck saama kompensatsiooni,? ütles Elerand. ?Ka vabariigi aastapäeva paraadi võib mujal läbi viia,? lisas ta.

Tallinna linnavalitsuse meediaosakonna juhataja Toomas Raag tunnistas, et leping näeb ette saamata jäänud tulu kompenseerimist Falckile.

Praegu peab välisministeerium turvafirmaga hüvitise vähendamiseks läbirääkimisi. ?Kui Falcki soovitav summa ei vähene, siis tuleb üritus kas ära jätta või otsida mõni teine koht, mis on vähem sobiv, kuid odavam,? ütles välisministeeriumi pressiesindaja Ehtel Halliste.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing