Selver tahab Estikolt kinnitust, et kaotas Tartu poekoha konkursil Rimile

25. märts 2004, 16:09

Selveri keti juht Ain Taube ütles, et hoolimata Estiko vastavast börsiteatest tahetakse vahetut kinnitust Rimi asumise kohta Emajõe Ärikeskusse.

Taube ütles, et ei oskagi kuidagi kommenteerida Estiko hiljutist börsiteadet selle kohta, et tütarettevõte Emajõe Ärikeskus allkirjastas eile Rimiga eellepingu rajatavas kaubanduskeskuses hüpermarketi avamiseks. Sama koha pärast konkureeris ka Selver.

'Kuni eilse päevani olin seisukohal, et läbirääkimised jätkuvad.' ütles Taube, lisades, et ta hoolimata börsiteatest tahab siiski asja kohta Estiko esindajatelt kinnitust saada.

'Kui see jääb nii nagu börsiteates öeldi, siis on see muidugi kurb,' tõdes Taube. 'Siis tuleb rõhku panna teistele tegutsemissuundadele Tartus,' lisas ta. Taube sõnul on Selveril Tartus välja vaadatud ka teisi alternatiivseid poekohti.

Rimi Eesti juhataja Karmo Kaas-Lutsbergi sõnul kavandatakse Tartusse väiksemat hüpermarketit, kui seda on tänavu aprillis Tallinnas Ülemiste Keskuses avatav Rimi esimene hüpermarket. Tartu kaupluses saab olema umbes 3500 ruutmeetrit müügipinda, millel hakatakse kauplema kuni 30-40 tuhande tooteni ulatuva sortimendiga nii toidu-, esmatarbe- kui tööstuskaupade vallast.


<pilt2#fotod/Inimesed/Inimesed_L/rimi_5_andras.jpg#362#600#Karmo Kaas-Lutsberg>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing