Maapank jagab tänasest nõuete müügi tingimusi

29. märts 2004, 14:33

Pankrotistunud Eesti maapank jagab tänasest 8. aprillini nõuete müügi tingimusi avalikul läbirääkimistega kirjaliku enampakkumise teel.

Ostuhuvilistelt võetakse Maapanga kontoris Narva mnt 7 allkiri, et nad peavad enampakkumise reglemendi ja üldtingimused salajas. Iga ostuhuviline peab kirjutama omakäelise avalduse, kus palub väljastada reglemendi ja ühtlasi kohustub saadud reglemendi sisu hoidma konfidentsiaalsena.

Lähemat informatsiooni nõuete kohta saab pärast 25 000 kroonise osalustasu äramaksmist. Müüki viivad läbi pankrotihaldurid Maire Arm ja Helmut Pikmets.

Äripäevas ilmunud müügikuulutuse põhjal nõuetel alghind puudub. Enampakkumisel osalejad esitavad pakkumised nõuete ostuks kirjalikult. Pankrotihalduritel on õigus läbirääkimised katkestada ja pakkumised tagasi lükata.

Maapanga kinnitusel on müük avalik. Osaleda võivad nii eraisikud kui ettevõtted. Nõuete kogum läheb müüki tervikvarana, nõuete müüki üksikvarana ei toimu. Nõuete koosseisu ja suurust saab läbirääkimiste käigus muuta. Nõuete koosseis selgub ja avaldatakse ostu-müügi läbirääkimiste käigus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing