Pärnu PM: Kalev tahab Jaan Manitskiga staadionile hotelli ehitada

30. märts 2004, 08:43

Spordiseltsi Kalev aseesimees Rein-Vello Ojavere ja investor Jaan Manitski kavandavad Kalevi staadioni juurde hotelli ehitamist.

Ojavere jõudis linnavalitsusega kokkuleppele, et linnavalitsus algatab Kalevi staadioni tribüünide ja spordiväljaku osa kohta detailplaneeringu, mille teostajaks jääks tellija, kirjutab Pärnu Postimees.

Konkreetseid tulevikuplaane ega investeeringu võimalikku mahtu ei nõustunud Ojavere ja Manitski veel avaldama. ?Kavatsused on olemas, aga enne detailplaneeringu kehtestamist ei tahaks me nendest rääkida, sest need pole veel väga selged,? ütles Ojavere. ?Alles pärast detailplaneeringu menetlemist ja kinnitamist saame edasi minna konkreetsete ehitus- ja arendamismõtetega. Detailplaneeringu järgi saab selgeks, kas korruseid võib olla kuus, seitse või kolm. Sellest sõltub investeeringute suurus.?

Kalevi aseesimees tunnistas siiski, et staadionile on kavas ehitada hotell, staadioni jooksurajad ja muruväljak jääksid sportlaste kasutada. ?Kalevi staadion jääb kindlasti spordile, see on päris selge,? lubas Ojavere. ?Kui sinna tuleb ka hea hotell, annab see staadionile ainult väärtust juurde.?

Tosin aastat tagasi pool aastat Eesti vabariigi välisministri ametis olnud ja praegu äriga tegeleva Manitski sõnul on Pärnule kasulik, kui keegi linna laguneva esindusstaadioni korda teeb.

?Kurb on vaadata, kuidas staadion laguneb,? lausus Manitski. ?Staadion on väga ilusas kohas ja minu arvates on tore, kui keegi selle korda teeb, ükskõik, kes see ka poleks.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing