PM: Ülemiste ummik võib alata juba südalinnast

31. märts 2004, 08:11

Homme avatava Ülemiste kaubanduskeskuse kliendid võivad sattuda olukorda, kus järjekord müügilettide ette võib alata juba kesklinnas.

Seda peab kõige karmimaks võimaluseks Tallinna liikluskorralduse eest hea seisev abilinnapea Jüri Ratas. «Ma ei välista, et kui kõik südalinnast tulijad hakkavad pöörama Tartu maanteelt vasakule Suur-Sõjamäe tänavale, võib ummiku teine ots ulatuda välja Stockmanni juurde,» lausus ta.

Abilinnapea soovitab inimestel olla tähelepanelik ja kasutada suurpoe juurde jõudmiseks võimalusel ka Tartu maanteelt Lennujaama tänavasse suubuvat sissesõiduteed, kirjutab Postimees.

Tallinna liiklusteenistuse direktor Mati Songisepp ei soovita sel nädalal kaubamaja vaatama kiirustada, sest mingi ummik tekib seal kindlasti. Nädalatagune Harju teedevalitsuse otsus sulgeda Suur-Sõjamäe tänava teine ots teedelagunemise ajal raskeveokitele on olukorda ristmikul veelgi pingestanud.

Liiklusteenistuse juht oli kaubanduskeskuse ehituse vastu enne läbilaskevõime piirimail töötava ristmiku ümberehitust juba kaks aastat tagasi, nimetades seda toona ajakirjanduse vahendusel suureks rumaluseks. Samal ajal avaldasid ehituskava vastu protesti ka Sõjamäel asuvad logistikafirmad.

Songisepp leiab, et kes vähegi saab, ärgu sinna tipptunnil mingu. «Kui uudishimu on suur, soovitan kaasa võtta juturaamatu või ajalehe ja bensiinipaagi enne täis panna,» lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing