Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. aprill 2004, 08:42

Eesti Päevaleht:

Vilja varastamine riigi julgeolekuvarudest õõnestas rahva usaldust kõige rohkem valitsusliidu juhtpartei Res Publica vastu, selgus Emori traditsioonilisest 1000 elaniku küsitlusest.

Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare üleskutse piirkonnaorganisatsioonidele avaldada oma seisukoht Liina Tõnissoni, Peeter Kreitzbergi ja mitme teise tegevuse kohta võib leida elavat vastukaja.

Vaesed, kodutud ja haiged, kes oma raha eest õigusabi osta ei jõua, peavad hakkama pöörduma advokaatide poole, kuna riik ei lase selleks spetsialiseerunud MTÜsid riigi õigusabi andjate hulka.

Soome siseministeeriumi hinnangul kolib lähiaastatel Eestisse elama vähemalt paar tuhat soomlast, kuna siin on madalamad hinnad ning soodsam maksukeskkond. Tõenäolisemad Eestisse kolijad on noored, väikeettevõtjad ning pensionärid.

Postimees:

Uute seaduste kohaselt ei pea müüjad enam tagasi andma viiesendiseid ega 300 krooni piirist allapoole jäävate summade puhul kviitungit, samas tuleb panna kaupade hinnasildile ka kilo- või liitrihind.

Islandi majandusteadlase professor Thorvaldur Gylfasoni hinnangul võiks Eesti tõsta oma konkurentsivõimet, kui viiks hariduses läbi radikaalsena tunduvaid reforme.

Möödunud nädalal Ülemiste kaubanduskeskuse avamisel taevasse lastud sajad õhupallid kandusid tuulega otse lennuvälja maandumisraja kohale ja ohustasid maanduvaid reaktiivlennukeid.

Tallinna kriminaalpolitsei võtab luubi alla taksojuhid, kes tegutsevad teadaolevalt ühtede peamiste bordellidele klientide hankijatena, teenides iga eliitmajja toodud mehe pealt kuni 600 krooni.

SL Õhtuleht:

Mais kergitab kuni 15protsendiline kaitsetoll jalgrataste, koduelektroonika, sporditarvete ja muu väljaspool Euroopa Liitu toodetud kauba hinda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing