Eesti Energia on keskkonnasõbralikum ettevõte

07. aprill 2004, 16:04

Täna avalikustatud keskkonnasõbralike ettevõtete konkursi TIPP võitsid Eesti Energia, Rakvere Lihakombinaat ja Harku Karjäär.

Eesti Energia ja Rakvere Lihakombinaat osalesid suureettevõtete kategoorias, Harku Karjäär väikeettevõtete kategoorias. Ettevõtteid autasustati täna hotellis Olümpia.

Keskkonnaministeeriumi poolt teistkordselt korraldatava konkursi eesmärk oli tunnustada Eesti ettevõtete jõupingutusi ja investeeringuid keskkonnasaaste vähendamiseks, propageerida keskkonnahoidlikku tootmisviisi ja teadvustada avalikkuses säästva arengu suunalist tegevust.

Konkurss Keskkonnasõbralike ettevõtete TIPP on suunatud kõigile Eesti ettevõtetele. Osaleda oli võimalik kahes kategoorias - suurettevõtete ning väike- ja keskmise suurusega ettevõtete kategoorias.

Esimene konkurss toimus 2002. aastal ning siis olid konkursile kutsutud ainult suurtootmisettevõtted. Tookord osales kaheksa ettevõtet. Konkursi võitsid AS Kunda Nordic Tsement sihipärase keskkonnajuhtimissüsteemi juurutamise ja Optiroc AS tootmisprotsessi täiustamise eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing