Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. aprill 2004, 08:52

Eesti Päevaleht:

Aastaid tehnikaülikoolis õppejõuna töötanud teeinseneri Ants Vaimeli sõnul lagunevad Eesti uued või vastremonditud teed kiiresti, sest need on liiga õhukesed, maanteeamet selle väitega nõus ei ole.

1. maist 1,2?1,5 krooni võrra tõusev kütuseaktsiis toob suure tõenäosusega kaasa ka bensiini ja diislikütuse kallinemise. Bussi- ja taksofirmad prognoosivad, et kallinemine tuleb väikse viivitusega kas mai teisel poolel või juulis.

Järgmisel nädalal avatav Viru keskus on paljudele kaupmeestele atraktiivne müügikoht, nii mõnedki firmad on uue keskuse kasuks otsustades sulgenud oma kauplused teistel äripindadel.

Eesti firma BDG Läti kontor organiseerib 30. aprillil ja 1. mail Riias suurejoonelise show Läti Euroopa Liitu astumise puhul, Eestis istutab 20 000 vabatahtlikku miljon puud.

Postimees:

Restoranidest ja baaridest kaovad suitsetajate ja mittesuitsetajate lauad, kui teostub valitsuse plaan avalikes toidukohtades suitsetamine täiesti ära keelata.

Naised teenivad meestest ligi neljandiku võrra väiksemat palgatulu ning palgamiljonäridest vaid iga 16. on naine, selgus sotsiaalkindlustusameti mullusest palgastatistikast.

Kinnisvarahindade üldise tõusu taustal on renoveeritud või uute korterite hinnatasemele järele jõudnud ka alles remonti vajavate eluasemete ruutmeetrihinnad.

Täna Riigikogus arutusel olevad välismaalaste seaduse muudatused avavad ametiühingute arvates ettevõtjaile võimaluse siinsed palgad alla lüüa.

Pärnu Postimees:

Kihnu vallavalitsuse kaebuse alusel kontrollis veeteede amet eile parvlaeva Reet reisijate laevalemineku ja mahatuleku tingimusi Pärnu sadamas, kuid ei leidnud nii olulisi puudusi, et kedagi karistada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing