Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. aprill 2004, 08:24

Eesti Päevaleht:

Res Publica volikogu kinnitas laupäeval 12-liikmelise europarlamenti kandideerijate nimekirja ning tegevuskava Euroopa suunal.

Endine peaminister Mart Laar kohtus reedel eraviisiliselt Venemaa presidendi Vladimir Putiniga, Vene pool lubas muu hulgas piirilepingu allkirjastamist ja presidendi aurahade tagastamist.

Maksuamet koostöös kohtutäituritega hakkab tõhusamalt ümbrikupalga maksjaid jahtima, saades kohtutäituritelt infot selle kohta, missugused firmad ei maksa meestöötajaile palka, et need saaks alimentidest maksmisest loobuda.

Rahandusminister Taavi Veskimägi ütleb, et peagi valitsusse jõudev uus avaliku teenistuse seadus muudab riigiametnike palgasüsteemi arusaadavamaks.

Postimees:

Õiguskantsler Allar Jõks leiab, et põhiseadus ja teised seadused ei luba Riigikogu liikmeil kuuluda riigi osalusega äriühingute nõukogudesse ja seetõttu tuleb parlamendiliikmetel sealt lahkuda.

Põllumajandus-Kaubanduskoja idee (EPKK) hakata pärast maid seni ainult Eesti tööstuste toodangule antud kvaliteedimärke jagama ka teiste riikide firmadele ei leia riigi ja ettevõtjate tasandil toetust.

Rakvere Viljasalve uus omanik tahab ühes kümne suurema võlausaldajaga ettevõtte uuesti tööle panna ning võimaluse korral selle pankrotist päästa.

Tallinna lennujaamas Hiinast tulnud reisilennukit läbi otsinud tolliinspektorid sattusid kõigi aegade suurimale piraatkaubakogusele, mida on kunagi üritatud korraga Eestisse tuua.

SL Õhtuleht:

Tamsalu Veskitest on kadunud üle 1600 tonni Kesko Agro Eesti ASile kuuluvat vilja - kolme miljoni krooni väärtuses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing