Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. aprill 2004, 08:40

Eesti Päevaleht:

Kui riik asub mõne nädala pärast suhkru- ja võitonnide omanikelt trahviraha sisse nõudma, rikub ta põhiseadust, kuid mitte Euroopa Liidu määrusi, mis seisavad pärast 1. maid riigisisesest õigusest kõrgemal.

27 tuntud keskerakondlast koostasid erakonnale avaliku kirja, kus nõuavad juhtimise kardinaalset muutmist.

Rahandusministeeriumis ettevalmistusjärgus olev eelnõu nurjab lõplikult Eesti kunstiakadeemia kolimise Patarei vanglasse, eeldatavalt jõuab määrus valitsuse ette veel aprillis.

Kõik kolmandatest riikidest saabuvad loomset päritolu toiduained ja elusloomad peavad Euroopa Liidu piiril läbima veterinaarkontrolli. ELi nõuetele vastav maantee-kontrollpunkt on olemas vaid Luhamaal.

Postimees:

Avalikkuses tuntud 27 Keskerakonna liiget on teinud pöördumise parteikaaslaste poole, kus leiavad, et erakond on kriisis ja vajab radikaalset juhtimise muutmist, viidates vajadusele leida Edgar Savisaare asemele uus juht.

Eestlaste huvist tervisliku toitumise vastu annab tunnistust ka tänavune parima toiduaine konkurss, kus tööstuste seas on üheks populaarsemaks alagrupiks just tervislik toiduaine.

Moskvasse sõitev Euroopa Nõukogu peasekretäri kandidaat Kristiina Ojuland, Eesti välisminister, ei kohtu seal naaberriigi kolleegi Sergei Lavroviga, sest Vene välisministeerium ei pea kahe ministri jutuajamist vajalikuks.

Mitmed mõjukad Riigikogu liikmed on seisukohal, et Res Publica soovib kehtestada Riigikogu valimiste seaduse muudatustega kahe-kolme partei süsteemi ja väiksema toetusega erakonnad välja suretada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing