SLK hakkab parvlaeva Hiiumaa lõbusõitudeks välja rentima

20. aprill 2004, 14:06

Saaremaa Laevakompanii plaanib seni Rohuküla-Heltermaa liini reservlaevana seisnud parvlaeva ?Hiiumaa? suveperioodil rakendada merekruiiside tegemisele.

Samuti saab alust soovi korral ka välja rentida, teatas laevakompanii.
Hetkel tehakse kaks aastat tagasi põhjaliku renoveerimise läbinud parvlaevale siseinterjööri värskenduskuuri. Laeva välise ilme uuendamiseks kaalub laevakompanii koostööd mõne ettevõttega, kes oleks huvitatud nägema laeva oma firmale iseloomulikes värvides.

Saaremaa Laevakompanii klienditeenindusjuhi Anu Lombi sõnul otsustati juba pikemat aega väga väikse koormusega teenindanud alust selliselt rakendada mitmel põhjusel. 'SLK otsib täna kõiki võimalusi oma laevapargile rakenduse leidmiseks. Meie arvates on sellisele tootele turgu just rahvarohkemate Eesti kuurortide nagu Pärnu, Kuressaare, Haapsalu sadamate läheduses. Hiiumaa väljarentimine on kooskõlas ka SLK ning majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi vahel sõlmitud lepinguga, mille järgi Rohuküla-Heltermaa liini teenindab tänavu kaks suuremat laeva,' sõnas Lomp.

'Plaanis on sisse seada niiöelda ujuv restoran, millega saab külastada erinevaid populaarseid kuurortlinnu ning imetleda päikeseloojangut merel. Detailne kontseptsioon on küll veel töös, kuid kindlasti saab seda laeva rentida ka privaatseteks üritusteks, pidudeks kui väiksemateks kruiisideks,' lisas Lomp.

Parvlaev Hiiumaa võtab korraga peale kuni 175 inimest ja 28 sõiduautot. Laevas asub restoran ja kaks baari.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing