Ülevaade tänastest ajalehtedest

22. aprill 2004, 09:13

Eesti Päevaleht:

Kuigi euroliidus on piirid ammu valla, jääb Eesti lõunapiiril ka pärast liitumist lähiaastail kõik vanaviisi ? piirivalvureid koondama ei hakata ja pass tuleb piiripunktis ette näidata.

Viimasel ajal autokoolides suurenenud õpilaste arv koormab tööga üle autoregistrikeskuse sõidueksamikomisjonid, mistõttu järjekorrad on veninud mitu kuud tavalisest pikemaks.

Suhkru ja kütuse kallinemine pärast Euroopa Liitu astumist ei ole enam kellelegi uudis. Liidu ühtse tollipiirkonna liikmeks saamisel kallinevad Eestis aga ka kolmandatest riikidest toodud elektroonikakaubad, autod, tekstiiltooted jm kaubad.

Võru Juust ASi uued omanikud vabastasid nädala alguses päevapealt 1994. aastast alates ettevõtet juhtinud Heiki Pensa.

Postimees:

Kavandatava avaliku teenistuse seaduse kohaselt kehtestab ametniku palga asutuse juht, praegused ühtsed astmepalgad kaovad.

T?ehhi suursaatkond on vastu Kadriorus asuva suursaadiku residentsi kõrvalkrundile kerkivale neljakorruselisele kortermajale ning süüdistab linnaplaneerijaid ebavõrdses kohtlemises.

Digitaalrevolutsiooni välja kuulutanud Tallinna linnavalitsuse ametnik tõrkus päevade kaupa vastu võtmast linnakodaniku digitaalallkirjaga varustatud avaldust, nõudes, et see esitataks talle arusaadaval moel.

Tartu linnavalitsus ja Mobi Solutions valisid esmaspäeval välja viis linlastele mõeldud mobiiliteenust, mille hulka kuulub isegi uudne naabrivalve projekt.

Pärnu Postimees:

Pärnu sadama kesklinna kail võetakse maha ühte kahest sadama kraanast, sest selle tööiga on täis saanud ja suuremahuline kaubavedu kesklinnas lõpetatud.

Kaupmees Ko Pärnu hulgiladu ei tunnista enam maksevahendina eraisikute krediitkaarte, pidades pankadele makstavat kaarditehingute teenustasu kalliks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing