Pärnu PM: Esmaspäevast jätkub Via Baltica remont

28. aprill 2004, 08:13

AS Aspi alustab esmaspäeval taas remonti Via Baltica Pärnu ja Tallinna vahelisel teelõigul, kus töö sügisel pooleli jäi.

Aspi projektijuht Jaanus Laanes ütles Pärnu Postimehele, et vana asfaltkatte freesimisega tehakse algust Pärnu-Jaagupi ja Libatse ümbruses ning esimese nädalaga jõutakse selle tööga maksimaalselt seitse kilomeetrit Pärnu poole liikuda.

Laanes rääkis, et kuna Tallinna maantee Pärnu-Jaagupi ja Pärnu vahelisel lõigul pole võimalik remondi ajaks ümbersõitu korraldada, tuleb autojuhtidel paratamatult leppida kiiruspiirangutega, mis on töötsoonis 30 kilomeetrit tunnis, mujal vastavalt vajadusele kas 50 või 70 kilomeetrit tunnis.

Tallinna suundujatel tuleb arvestada, et sõiduks kulub nüüd tavalisest mõnevõrra rohkem aega.

Pärnu teedevalitsuse juhataja Enn Raadik märkis, et ehitajale teeb asja keeruliseks tihe liiklus, sest loenduse kohaselt läbib seda teelõiku 6000-7000 autot päevas.

Laanes lausus, et töid üritatakse hajutada ja tänu sellele ei tohiks kiirust 30 kilomeetrini tunnis piiravaid lõike eriti pikalt olla, ka mitte juuni teises pooles, kui remonditöö on käsil igal pool.

Kogu teelõik peab augusti lõpuks valmis olema. Laanes pakkus, et renoveeritud tee saab korraliku asfaltkatte 10. augustiks. Seejärel seisab ees teekatte märgistus.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing