Nõmme jagab 1. mail istikuid ja korraldab kogupereürituse

Inno Tähismaa 29. aprill 2004, 08:10

Nõmmel tähistatakse 1. maid istikute jagamise ja kogupereüritusega ?Kodupaik turvaliseks?.

Istikute jagamine toimub Jaama tänaval kell 11 ja kell 13 algab Nõmme spordikeskuses õhtuni kestev tasuta kogupereüritus ?Kodupaik turvaliseks?, teatas Tallinna linnavalitsuse esindaja.

Nõmme aedadesse istutamiseks jagatakse 900 kuuse- ja männiistikut. Meelelahutuslikul kogupereüritusel tutvustavad oma tegevust, eesmärke ja töövahendeid politsei, päästeteenistus, kaitseliit, abipolitseinikud, turvafirma Falck Eesti ja Eesti Naabrivalve.

Ürituse avab politseiorkester, seejärel saab uudistada politsei- ja turvatehnikat ning erinevaid võimalusi kodu turvalisemaks muutmisel.

Oma oskusi tutvustavad politseieksperdid - kriminalistid, kohal on politseikoerad, samuti munitsipaalpolitsei, tuletõrje- ja päästeameti esindajad.

Meelelahutuskavas on etteasteid erinevale vanusele - esinevad Kullo lasteansambel ?Piibarid?, ansambel N-Euro, võetakse üles ühislaul Reet Linnaga, uut kava näitab spordiklubi RIVETA, tantsuks mängib Nõmme oma band Sunshine Company ja on mitmeid teisi esinejaid.

Lastega suhtlevad Lõvi Leo ja Elevant Prits, jagatakse kommi ja õhupalle, toimub loterii ?Iga loos võidab?, saab keha kinnitada ning on mitmeid üllatusi. Kogu üritust juhib Reet Linna.

Ürituse peakorraldajad on Nõmme linnaosavalitsus, Põhja politseiprefektuuri Lõuna politseiosakond, Julgestuspolitsei ja Eesti Naabrivalve.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing