ELi struktuurifondide ettevalmistusfondi esitati 174 projekti

Inno Tähismaa 29. aprill 2004, 11:11

ELi struktuurifondide ettevalmistusfondi 2004. aasta taotlusvooru esitati tähtajaks 26. aprilliks 174 projektitaotlust üle Eesti.

Euroopa Liidu struktuurifondide ettevalmistusfondi 2004. aasta taotlusvooru (PPF 2) raames laekus kokku 174 projektitaotlust kõikidest Eesti maakondadest, teatas rahandusministeeriumi esindaja. Kõige rohkem taotlusi esitati Võrumaalt, Ida- ja Lääne-Virumaalt ning Viljandimaalt. Kõige vähem laekus projekte Saare- ja Läänemaalt.

Enim oli taotluste esitajate hulgas kohalikke omavalitsusi: 37 vallavalitsust ja 21 linna. Väga aktiivsed projektikirjutajad olid ka ettevõtjad - taotluse esitasid 27 osaühingut või aktsiaseltsi. Mittetulundusühinguid ja sihtasutusi oli projektitaotlejate hulgas vähem.

Taotluste avamiskoosolek toimub esmaspäeval, 3. mail. Edaspidine info hindamiskomisjoni töö tulemuste kohta vastavalt ajagraafikule avaldatakse rahandusministeeriumi kodulehel: www.fin.ee.

PPF 2 raames oli võimalik esitada taotlus toetuse saamiseks struktuurifondide projektide ettevalmistamiseks: eeluuringute ja/või tulude-kulude analüüsi läbiviimiseks, tehniliste lahenduste leidmiseks, strateegiate, plaanide ja muude analüüside koostamiseks jne. Projekte said esitada struktuurifondidest abi taotlejad: kohalikud omavalitsused, mittetulundusühingud, sihtasutused ja ettevõtjad, kes on toodud riikliku arengukava meetmete võimalike toetuste saajatena. Toetusteks jagatav kogusumma PPF 2 raames on 2,28 miljonit eurot ehk 35,67 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing