Elion muudab traadita interneti võrgu nime

04. mai 2004, 10:56

Elion muudab oma traadita interneti (WiFi) võrgu nime kõigis 71 levialas Elioniks, teatas ettevõte.

Seni oli Elioni WiFi võrgu nimi Wireless, kuid selle nädala jooksul asendatakse nimi kõikides tugijaamades üle Eesti nimega Elion. Elioni WiFi levialade nimekiri on väljas Elioni kodulehel.

Elioni traadita interneti kasutamiseks on kolm võimalust, nendest kõige lihtsam on saata lühinumbrile 13443 SMS teatega 'wifi' või helistada mobiiltelefonilt samale numbrile. Kasutajale saadetakse SMS-iga tagasi kasutajatunnus, parool ning ID-kood, mille järgi saab klienti probleemide korral Elioni tehnilises toes tuvastada. Saadud kasutajatunnuse ja parooliga saab kasutada internetti 24 tundi alates esimesest sisselogimisest kõigis Elioni WiFi levialades üle Eesti. Päevapileti ostmine mobiiltelefoni teel maksab 22 krooni, mis lisatakse kliendi telefoniarvele.

Teiseks võimaluseks on osta paroolkaart, mis võimaldab kasutada traadita internetti üks tund 25 krooni eest ja 24 tundi 50 krooni eest.

Kolmandaks võimaluseks on tellida Elioni ja EMT ühine traadita interneti teenus, mida saab lisaks WiFi levialadele kasutada EMT GPRS-võrgu vahendusel kõikjal üle Eesti. Selle teenuse liitumistasu on 118 krooni ning kuutasu 495 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing