EPL: Ülemiste keskuses külastajaid oodatust vähem

12. mai 2004, 08:07

Ülemiste keskuse klientide arv on seni olnud tagasihoidlikum, kui algul prognoositi.

?Ega kurta ei saa. Eks igas asjas on omad miinused, kuid praeguste tulemustega oleme rahul,? ütles Ülemiste keskuse juhataja Guido Pärnits Eesti Päevalehele.

Ta tõdes siiski, et algul oodatud 20 000 külastajaga päevad olid natuke ülepingutatud. ?Esimesel paaril nädalal külastas keskust isegi üle 20 000 inimese päevas, kuid nüüd on see arv umbes 12-13 tuhat külastajat päevas. Eks see ole ikka nii, et alguses on külastajate arv suurem, siis langeb mõnevõrra ning hakkab siis vaikselt jälle kasvama.?

?Meil on 160 rentnikku ? on firmasid, kellel läheb hästi, kellel läheb rahuldavalt ning kellel läheb natuke halvemini. Meie jaoks on aga kõige tähtsam see, et lõppklientidelt oleme saanud seni vaid positiivset tagasisidet,? märkis Pärnits.

Pärnits ei soovinud esile tõsta ühtegi kauplust, mis võiks tema hinnangul olla Ülemiste keskuse tõmbenumbriks. Kui, siis pigem mastaapne keskus ise, mis pakub klientidele võimaluse sisukalt vaba aega veeta. ?Kogu keskuse siseatmosfäär on meie tõmbenumbriks,? lausus Ülemiste keskuse juht.

Ülemiste kaubanduskeskusel on veel kümmekond tühja rendipinda ? saada on pinnad suurusega kuni 1000 m2. ?Elektroonikat ja mööblit enam ei tahaks. Küll aga võiks juurde tulla mõni riidekauplus,? ütles Pärnits.

Viru keskuse juhataja Ants Vasar ütles, et senise külastatavusega võib rahule jääda ? päevas käib Virus üle 30 000 inimese. Vasar lisas, et külastajate arv sõltub paljuski ilmast ? maipühade ajal oli keskuses vaid umbes paarkümmend tuhat külastajat päevas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing