Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. mai 2004, 08:32

Eesti Päevaleht:

Tallinlaste soov piirata öist alkoholimüüki sunnib alkoholipoodide omanikke välja nuputama skeeme, kuidas pärast keelu jõustumist äri jätkata, ühe lahendusena on leitud alkoholi laenamise idee.

Seoses võimalusega taotleda haritava maa puhul rohkem kui 400-kroonist hektaritoetust, on tõusnud ka põllumaa rendihind seniselt kohati nullilähedaselt summalt mitmesajale kroonile.

Nõo ja Põltsamaa juustutööstused küsisid peaministrilt miljoneid kroone toetust, et katta hinnavahe, mis tekkis enneolematult kõrgele tõusnud piimahinna ja juustu madala turuhinna tõttu.

Kui eestlastel oleks võimalus valida endale auto, siis tõenäoliselt valiksid nad BMW või Mercedese. Prantsuse automargid on naiste hulgas keskmisest populaarsemad kui meeste hulgas.

Postimees:

Alkoholimüük alaealisele peaks saama kuriteoks, mille eest ootab nii konkreetset müüjat kui ka müügikoha omanikku kriminaalkaristus, otsustas eile suurima valitsuspartei Res Publica eestseisus.

Rahvaliidu püüd tutvustada koalitsioonipartneritele toidukaupade madalama maksumäära võlusid on jutt kurtidele kõrvadele, sest Reformierakonna ja Res Publica soovimatus asja arutada jätab maksulangetuse tõenäoliselt ära.

Ühiskondliku Leppe Sihtasutus lükkab tagasi ühe suurema suhtekorraldusfirma Hill Knowlton üle poole miljoni kroonise nõude, kinnitades, et suhtekorraldajad aitasid ühiskondlikule leppele kaasa hea tahte korras.

Juba viiendat kuud lubatud palgatõusuta töötavad õpetajad võivad loodetud raha kätte saada enne suvepuhkust, kui valitsus kiidab heaks plaani anda omavalitsustele ligi 16 miljonit krooni täiendavat haridusraha.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing