Konkurent hindab Starmani ja Tele2 tehingu maksumuseks 70-100 miljonit krooni

13. mai 2004, 13:08

Täna omandas AS Starman kõik Tele2 kaabeltelevisiooniga tegelevad tütarfirmad, konkurent hindab tehingu maksumuseks 70-100 miljonit krooni.

'Mis me siin ikka teha saame, kui omanikud välismaal omavahel kokku lepivad ning teatavad, et müüme teid nüüd maha,' viitas AS STV asepresident Raivo Mihkelsoo asjaolule, et nii Starmani kui ka Tele2 suuromanikud asuvad raja taga.

'Meie oleme juba aastaid proovinud Tele2 ära osta, viimati tegime eelmisel nädalal pakkumise, siis ei teadnud Tele2 kohalikud juhid sellest võimalikust tehingust veel midagi,' ütles Mihkelsoo.

Võimalikuks tehingu hinnaks pakub Mihkelsoo suurusjärku 70-100 miljonit krooni. 'Umbes sellistesse piiridesse peaks see (müüdud firmade - toim.) reaalne turuväärtus mahtuma küll.'

Endiste Tele2, nüüdsete Starmani klientide arvu kohta ei tahtnud Mihkelsoo aga midagi öelda, väites, et neid numbreid ei anna ükski kaabeltelevisioonioperaator välja.

'Igal juhul tõi see tehing STVle kergenduse, me ei pidanud konkurendi turult kõrvaldamiseks sentigi maksma, Starman seevastu küll,' lisas Mihkelsoo.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing