Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. mai 2004, 08:26

Eesti Päevaleht:

Eesti-Soome lennufirma Aero Airlines võtab Finnairilt üle mitu Soome siseliini ning peab plaane ka Baltikumi, Stockholmi ning Venemaale lendama hakata.

TeliaSonera finantsnõustajate ? rahvusvahelise panganduskontserni ABN AMRO analüütikute hinnangul on Eesti Telekomi aktsiate ostupakkumine mõistlik ning firma aktsia on Ida-Euroopa telekomifirmadega võrreldes 40?50 protsenti spekulatiivselt üle hinnatud.

Värske arvamusuuring peab europarlamendi valimiste ülekaalukaks soosikuks Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esinumbrit Toomas Hendrik Ilvest ning ennustab parteidest võitu kas Keskerakonnale või Reformierakonnale.

Soome laevafirma Silja Line?i kaptenid väidavad, et eestlased nõuavad lootsita sõidu eksami tarvis liiga ranget keeletesti, kuid siinse veeteede ameti hinnangul pole see raskem sellest, mida Eesti kaptenid Soomes või Rootsis tegema peavad.

Postimees:

Analüütikute hinnangul võiks riik Eesti Telekomi aktsiatele tehtud pakkumise TeliaSoneralt vastu võtta, kui aktsionärid jõuavad homme toimuval aktsionäride üldkoosolekul kokkuleppele kõrgemates dividendides.

Reklaamides kliendisõbralikkusele rõhuv Nordea pank nõudis kontot avada soovinud kliendilt infot tema rahalise seisu kohta ning teatas, et kui inimene kontot aktiivselt ei kasuta, pole võimalik kliendiks hakata.

Kagu-Eestis kuus päeva tagasi helikopteriga kaduma läinud Peedu Ventseli otsinguid juhtivad piirivalvurid teevad täna otsuse, mis tõenäoliselt lõpetab metsade lauskammimise.

Riigikogu hakkab selle nädala kolmapäeval arutama valitsuse heakskiidu saanud seaduseelnõu, mis keelab alates tuleva aasta 1. maist suitsetamise restoranides, baarides ja muudes avalikes söögikohtades.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing