Reedel on Nõmmel liiklus häiritud

26. mai 2004, 10:42

Reedel, 28. mail toimuv jalgrattavõidusõit toob kaasa mitmeid liikluse ümberkorraldusi selles piirkonnas, teatas linnaosavalitsus.

Nõmme linnaosavanema Hanno Pevkuri sõnul toob ligi kuuetunnine jalgrattavõidusõit Nõmme tänavatel liikluses kaasa küll mitmeid ümberkorraldusi, kuid aasta tagasi samal trassil peetud võistlus näitas nõmmelaste rahulikku ja väärikat suhtumist selle maailmatasemega võistluse toimumisse Nõmmel.

?Piirkonna inimeste ja Nõmmelt läbisõitjate jaoks on sel päeval liikumiseks mitmed piirangud, palve on olla võistluste ajal liikluses ettevaatlik, varuda liikumiseks rohkem aega ja jälgida võistluse korraldajate märguandeid,? lisas Pevkur.

Reedel, 28. mail kella 11 hakatakse paigaldama piirdeaedu Pärnu mnt-l, tee telgjoonele Nõmme keskusest kuni Hiiu ülesõiduni.

Kella 12.00 kuni 17.45 on liiklus võistlustrassil suletud.

Liikluse korraldamisel on ette nähtud juurdesõidu võimalus kõikidele piiratud liiklusega tsoonis olevatele tänavatele.

Võistlustrassi ületamine ja pärisuunaline väljasõit on võimalik ainult jalgratturite gruppide vaheajal, ristmikel töötavate liikluskorraldajate loal ja suunamisel.

Ehitajate teel alates Keskuse tn-lt kuni Nõmme keskuseni liikuvad autobussid -liinid 10,20,23,23A,27 ja 33- sõidavad mõlemas suunas ümbersõidul Sütiste tee-Tervise tn ja Rahumäe tee kaudu; Akadeemia teel on ärajäetud kesklinnasuunaline Keemia peatus, mis on üleviidud Raja tn ristmikule; Pärnu mnt-l alates Nõmme keskusest kuni Hiiu ülesõiduni on ärajäetud Pääsküla suunalised Võsu ja Hiiu jaama peatused.

Võistluse ajal kella 12.00-st kuni 17.45 palutakse majaomanikest koduloomapidajatel hoida oma lemmikuid kodus tavalisest suurema järelvalve all.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing