EPL: Ülemiste hotell avatakse kuu aja pärast

03. juuni 2004, 08:11

Lennujaama ja Ülemiste keskuse vahele kerkiv Ülemiste hotell avatakse pidulikult 7. juulil, suur osa tubadest on juba praegu suveks broneeritud.

Hotell peab oma uhkuseks maja ette rajatavat linna suurimat purskkaevu, mis on 13 meetrit lai ja purskab vett üheksa meetri kõrgusele, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kolmetärnihotellis on 130 numbrituba ja kaks sviiti. Hinnad algavad 1000 kroonist ööpäevas, sisaldades hommikusööki, pääsu ööbaari ja hommikust tervisekeskuse kasutust.

?Toad on fantastilise vaatega sinisele Ülemiste järvele, teisel pool maja avaneb vaade lennujaama pargile ? üldse ei ole tunnet, et oled linnas,? kiitis hotelli müügijuht Piret Tüür.

Hotelli sihtgrupina nimetas Tüür põhiliselt Lõuna- ja Kesk-Euroopast pärit rühmaturiste, aga ka Skandinaaviast pärit bussituriste. Hotelli heale asukohale lootes oodatakse palju ka hilisõhtuste ja varahommikuste lendudega sõitvaid turiste, kes saaksid mugavalt lennujaama läheduses puhata. Hotelliklientidele on olemas suur tasuta parkla.

Müügijuhi kinnitusel on hotellil juba ette päris kena täituvus ? üle poole tubadest on broneeritud.

Esialgu töötab Ülemiste hotell täiesti iseseisvalt, kuid Tüür ei välistanud hiljem mõne rahvusvahelise hotelliketiga liitumist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing