Ülevaade tänastest ajalehtedest

04. juuni 2004, 08:25

Eesti Päevaleht:

Keskkriminaalpolitsei andmeil muutuvad aina sagedamaks juhtumid, kus Eesti noored osalevad ülemaailmsete internetikelmuste organiseerimises. Eestlased ise on viimasel ajal sagedamini langenud arvutikuritegude ohvriks.

TeliaSonera Norra, Taani ja Balti riikide president Kenneth Karlberg lubas eile 10. juunini jäänud päevade jooksul kasutada kõikvõimalikke vahendeid, mõjutamaks rahandusministrit Taavi Veskimäge ja valitsust Eesti Telekomi aktsiate ostupakkumisega nõustuma.

Eile tutvustas sotsiaalminister Marko Pomerants valitsuse kabinetinõupidamisel uusi tööturumeetmeid, mille ellurakendamise korral seoks riik töötuabiraha maksmise senisest rangemalt aktiivse tööotsimise nõudega.

Riigikogu hääletas eile ühiskonna kihama pannud alkoholiseaduse eelnõust välja kõik reklaamipiirangud ja müügikeelu päevad ning lükkas alkoholipoliitika karmistamise arutelu edasi sügisesse.

Postimees:

Mobiilioperaatorid on turu laiendamise võimaluste ammendumisel asunud laste kõrval võitlusesse ka pensionäride pärast ? eile tuli kuumaksuta soodsa kõnehinnaga pensionäripaketiga välja Radiolinja.

Kuigi Tallinna linnaliinidel sõidab vaid 39 ratastooli ja lapsevankriga reisijatele sobivat madala esiosaga bussi, võitis konkursi uute busside muretsemiseks firma, mis pakkus neli korda vähem madala esiosaga busse kui kaotaja.

Riigikogu otsustas eile mitte toetada enamikku alkoholitarbimist piiravale seaduseelnõule tehtud parandustest, luues sellega pretsedendi, kus pea 90protsendiliselt parandatud eelnõu tunnistati sisuliselt kõlbmatuks.

Mobiilitsi ostetavast M-bussipiletist loobumise põhjustas selle kasin turvalisus ja aeglane kontrollitavus. Alates 1. juunist saab linnaliinibussis pileteid osta ja kontrollida Eesti Vabariigi isikutunnistuse ehk ID-kaardi alusel.

SL Õhtuleht:

Põllumajandusministri nõudel pidid põllumajandustoodete käitlejad laovaru kohta koostama aruande. See saadi aga vaid 150 firmalt. Nii polegi ministeeriumil teada, kui palju võidi suhkrut tavapärasest rohkem kokku ahnitseda. Pole teada ka see, millised firmad on oma laod odava magusaga täitnud, et see kallimalt maha müüa. Maksu- ja tolliamet ootab nüüd ministeeriumilt kahtlaste firmade kohta võimalikult kiiresti haldusakte, et kontrolli alustada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing