Eesti Raudtee turundusdirektor Ain Kaljurand lahkub ametist

10. juuni 2004, 10:01

Eesti Raudtee turundusdirektor Ain Kaljurand lahkub ametist 30. juunil, teatas ettevõte.

Eesti Raudtee turundusdirektori kohale uut inimest valitud veel ei ole.

Kaljuranna sõnul on ta raudteel töötanud üle 6 aasta, mis on ühes ettevõttes töötamiseks pikk aeg. ?Liitusin Eesti Raudteega, kui see oli veel riigi omanduses. Erastamine ja sellele järgnenud ettevõtte restruktureerimine olid kindlasti põnevaimad ajad ? kuid nüüdseks on Eesti Raudteest saanud stabiilne ja edukas transpordifirma, mistõttu tundub praegune aeg sobivaimana uute väljakutsete vastu võtmiseks,? ütles Kaljurand.

Eesti Raudtee nõukogu esimehe Edward Burkhardti sõnul hindab Eesti Raudtee Kaljuranna pikaajalist tööpanust kõrgelt. ?Ain lahkub omal soovil ning ettevõte jääb tema strateegilisest nõust ja pikaajalistest kogemustest tõsist puudust tundma,? ütles Burkhardt. ?Soovime omalt poolt Ainile edu kõiges ja tunneme heameelt, et ta on nõus Eesti Raudteele nii üleminekuperioodil kui ka tulevikus oma nõu ja abi pakkuma,? lisas Burkhardt.

Burkhardt märkis, et Kaljurand mängis suurt rolli uuenenud Eesti Raudtee ja transiidisektori teiste osaliste vaheliste suhete sisseseadmisel ja arendamisel, mis omakorda andis suure panuse ettevõtte edusse.

Kaljurand ei soovinud avaldada oma uue tööandja nime, Eesti Raudtee on juba asunud otsima uut turundusdirektori kandidaati.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing