Homme on kõik KMA bürood avatud

18. juuni 2004, 11:27

Kodakondsus- ja migratsiooniameti (KMA) kõik teenindusbürood on klientide paremaks teenindamiseks avatud laupäeval, 19. juunil.

KMA teenindusbürood lõpetavad pühade-eelsel tööpäeval, 22. juunil klientide teenindamise tavalisest 3 tundi varem. Reedel, 25. juunil on kõik teenindusbürood suletud reedel.

Lihtne on uut isikut tõendavat dokumenti taotleda posti teel. ID-kaardi omanik saab passi taotleda ka digitaalselt, saates digiallkirjastatud taotluse koos pildi ja allkirjanäidise ning andmetega riigilõivu tasumise kohta otse KMA serverisse. Passi saab kätte 30 päeva hiljem. Lisainfot isikut tõendavate dokumentide posti teel taotlemisest ja digitaalse taotlemise võimaluse leiate infolehelt www.pass.ee.

Kui keegi on mõned päevad enne reisi algust passi kaotanud, siis saab kiirmenetlusega passi taotleda ainult Tallinnast. Selleks tuleb minna isiklikult KMA büroosse ja võtta kaasa värviline dokumendifoto. Riigilõivu 500 krooni saab tasuda kohapeal panga deebetkaardiga. Kiirpassi saab kätte 2 tööpäeva möödudes. Kiirpassi ei saa digitaalselt või posti teel taotleda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing