Estonian Air alustab liinilende Brüsselisse ja Göteborgi

Liis Kängsepp 28. juuni 2004, 10:38

Estonian Air avab 30. augustil Tallinna-Göteborgi lennuliini ning 7.
septembril Tallinna-Brüsseli lennuliini. Mõlemal liinil toimub kolm lendu nädalas.

Estonian Airi presidendi Erki Urva sõnul on Brüssel olnud Estonian Airi
võimaliku sihtkohana arutluse all juba pikemat aega. 'Leiame, et nüüd, mil Eestist on saanud EL liikmesriik, on otselennud Tallinnast Euroopa pealinna hädavajalikud ning me oleme valmis piisava nõudluse korral lendude arvu tulevikus ka suurendama,' ütles Urva.

Göteborgi liini avamise otsust mõjutas nii olemasolev küllalt tihe liiklus Tallinna ja selle Rootsi tähtsa äri-, messi- ja kultuurikeskuse vahel kui ka Rootsi turu suur kasvupotentsiaal.

Piletimüük mõlemale liinile algab 1. juulil. Lennud Göteborgi toimuvad igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel väljumisega kell 14:50 Tallinnast ja 15.55 Göteborgist. Lennuaeg on poolteist tundi.

Lennud Brüsselisse toimuvad teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval väljumisega kell 16:30 Tallinnast ja kell 19:00 Brüsselist. Lennuaeg on kaks tundi ja 45 minutit.

Tulenevalt uute liinide avamisest ja reisijate arvu vähenemisest Tallinna-Kiievi liinil teatab Estonian Air otsusest vähendada liiklust sel liinil kahe lennuni nädalas. Septembrist alates lendab Estonian Air Ukraina pealinna vaid esmaspäeviti ja reedeti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing