Elion alustas väikefirmadele terviklike serverlahenduste müümist

29. juuni 2004, 10:37

Elion hakkas pakkuma väikefirmadele mõeldud kuutasupõhist terviklikku serverteenust, teatas ettevõte.

Uus teenus võimaldab väikefirmadel kasutada tänapäevaseid IT-vahendeid kallitesse seadmetesse investeerimata ja oma IT-spetsialiste palkamata.

Serverlahendus võimaldab hallata keskselt arvutikasutajate ligipääsu arvutivõrgule, tagada töötajatele paindlik juurdepääs oma e-postile, kalenderplaanile ja tööülesannetele, luua ühiseid või osaliselt jagatavaid kontaktregistreid, salvestada, süstematiseerida ning jagada ühiskaustades faile ja dokumente, avaldada intranetis ettevõttesiseseks kasutamiseks mõeldud infot, saata ja vastu võtta fakse elektrooniliselt ilma neid paberile trükkimata, jagada ja juhtida printerite kasutamist ning majutada andmebaase. Teenus sisaldab ka viirusetõrjet, rämpsposti filtreerimist, internetiühenduse kaitsmist tulemüüriga, andmetest regulaarselt varukoopiate tegemist ning ennetavat hooldust.

Äriserveri teenus sisaldab kogu vajalikku riist- ja tarkvara ning lahenduse paigaldust, haldust ja kliendituge. Äriserveri teenuse lahendus baseerub HP riistvaral, Microsoft® Windows® Small Business Server tarkvaral ning viirusetõrjeks kasutatakse Trend Micro? vahendeid. Teenuse kasutamisel paigaldatakse kliendi juurde server, katkematu toite seade ning salvestusseade varukoopiate tegemiseks. Kogu lahenduse korrasoleku tagavad Elioni spetsialistid, kasutades selleks kaughalduse vahendeid ning vajadusel saates IT-spetsialisti kiiresti kliendi juurde kohale.

Äriserveri teenuse tellimistasu on 2500 krooni, kuutasu viie kasutajakonto kohta 3000 krooni ning iga lisanduv kasutajakonto maksab 99 krooni kuus (hinnad on ilma käibemaksuta).


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing