Raudteeinspektsioon kontrollis Balti jaamas infrastruktuuri

12. juuli 2004, 13:26

8. ja 9. juulil raudteeinspektsiooni poolt Balti jaama alal läbi viidud kontrolli käigus avastati puudused 27 pöörangul ning liikluseks suleti 7 pöörangut.

8. juulil viisid raudteeinspektsiooni töötajad Balti jaama alal läbi plaanipärase kontrolli, mille käigus kontrolliti 32 pöörangut, teatas inspektsioon. 27 pöörangul avastati puudusi. Raudteeinspektsiooni töötajad nõudsid kontrolli käigus 7 pöörangu sulgemist, mis AS Eesti Raudtee töötajate poolt ka suleti. 5 fooril avastati puudulik signaaltulede nähtavus.
9. juulil teostas Raudteeinspektsioon korduskontrolli eelmisel päeval suletud 7 pöörangul. 3 pöörangul avastati taas puudusi ning need suleti uuesti.

Käesoleva aasta esimesel poolaastal on Raudteeinspektsioon koostanud raudteeinfrastruktuuri ning -veeremi valdajatele 62 protokolli ja teinud 42 ettekirjutust. Esimese poolaasta jooksul on Raudteeinspektsioon kontrollinud kõiki suuremaid AS Eesti Raudteele kuuluvaid jaamu, va Tapa ja Narva jaamad. Nimetatud jaamade kontroll toimub lähiajal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing