Juulis suurenes Domina Tallinna hotellide täitumus

04. august 2004, 09:49

Domina City hotelli täitumus oli juulis 92 ja Domina Ilmarise hotelli täitumus 84 protsenti, teatas Domina hotelliketti opereeriv Domina Management.

Tallinna vanalinnas asuva Domina City hotelli täitumus suurenes eelmise aasta sama ajaga võrreldes nelja ning juuniga võrreldes samuti nelja protsendi võrra, ütles Domina Hotels Resorts hotelliketi Balti riikide ja Ida-Euroopa piirkonna müügijuht Kairi Stokgolm.

Linnahalli piirkonnas asuva Domina Ilmarise hotelli täitumus oli Stokgolmi sõnul juulis 84 protsenti, mis on peaaegu sama palju kui aasta tagasi samal ajal. Juuniga võrreldes suurenes Ilmarise hotelli täitumus 14 protsendi võrra.

Domina City hotelli külastajatest 30 protsenti olid juulis pärit Soomest, 11 protsenti Saksamaalt ja kaheksa protsenti Suurbritanniast. Domina Ilmarise hotelli külastajatest 19 protsenti olid pärit Soomest, 18 protsenti Saksamaalt ja kaheksa protsenti Suurbritanniast ning Norrast.

Juulis peatus Domina Tallinna hotellides 6307 inimest 35 riigist, mis on 2610 inimese võrra rohkem kui mullu samal ajal. Majutatutest oli välismaalasi 6199 ja Eesti elanikke 108.

Augustiks prognoosib Domina Tallinna hotellide operaator Domina Management Ilmarise hotellile 68 ja Domina City hotellile 80 protsendilist täitumust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing