Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. august 2004, 08:28

Eesti Päevaleht:

Uue elukoha soetajad on tihti sunnitud sõlmima kinnisvaraarendajaga lihtkirjaliku eellepingu ja tasuvad selle alusel kuni 100 000 krooni suuruseid ettemakse.

Nii ametiühingute keskliit (EAKL) kui ka teenistujate ametiliitude keskorganisatsioon (TALO) leiavad, et eraldiseisvatel ametiühingutel oleks hea nendega liituda.

Politsei asus paigaldama 125 autole seadmeid, mis võimaldavad otse patrullsõidukist interneti kaudu liiklejate andmeid kontrollida.

Kesklinna valitsuses praegu avalikul väljapanekul olev Mere puiestee, Narva maantee ja Hobujaama tänava vaheliste kruntide detailplaneering täidab Narva maantee ääre kolme äri- ja elamispindadega hoone, maa-aluse parkla ning jalakäijate alaga, kanaliseerides ühe linna põhimagistraali korralikult Viru väljakule.

Postimees:

Kuigi osa liitumiseelsetest hirmudest on viimaste kuude jooksul tõeks saanud, pole sada päeva Euroopa Liidus eestimaalaste elu märkimisväärselt muutnud, tõdesid eri valdkondade asjatundjad.

Regionaalminister Jaan Õunapuu ei karda, et välja käidud uus valdade ja väikelinnade ühendamise kava lendab ajaloo prügikasti nagu varasemad haldusreformi katsed.

Uunikumi ehitamise eesmärgil parklasse toodud 1960. aastate Moskvit?i vedas vanametalli koguv firma Emex ära ilma omaniku nõusolekuta ja dokumente kontrollimata, mis politsei sõnul oli lubamatu tegevus.

SL Õhtuleht:

Tuhanded inimesed, kes viimastel päevadel Tallinna ainsasse ujumiskõlblikku randa Kakumäele suvitama läksid, pidid pettuma. Rand haiseb ja upub prahi sisse ning peale selle pole Kakumäel kusagilt isegi juua osta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing